Nebankovní půjčky ACEMA. Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. je nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. Vedoucí pozici na trhu si buduje již 16 let. V roce 2012 společnost ještě více posílila vstupem zahraničního investora a dostala nový název ACEMA Credit Czech, a.s. S novou vizáží společnosti je spojená i výrazná pozitivní změna v oblasti služeb klientům. Společnost upravila své produkty, tak, aby byly ještě přístupnější a atraktivnější pro daleko širší okruh žadatelů o úvěr.

Ideální zájemce o půjčku: Klienti jsou schopni úvěr zajistit nemovitostí na území ČR v osobním vlastnictví v hodnotě min. 200% požadovaného úvěru (po odečtení závazků na nemovitosti – zástavy, apod.) U podnikatelů a OSVČ – je možné zajištění movitým majetkem (stroje, auta apod.) ve vlastnictví firmy v hodnotě min. 200% požadovaného úvěru.

Nepůjčuje se: Insolvence.

Acema neřeší exekuce, dramaticky neověřuje příjmy (u podnikatelů a OSVČ – neřeší zisky firmy, ve většině případů nevyžadujeme daňové přiznání, historii podnikání apod.).